Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobek Miejski

Aktualności:

12-09-2021

Wyjście do przedszkolnego ogrodu

Swobodne zabawy ruchowe na świeżym powietrzu. Zabawy z piłką i bańkami mydlanymi.

12-09-2021

Adaptacja

Dziecko, które przychodzi do żłobka widzi nowe dzieci, nowe miejsce zabawki oraz nowe opiekunki. Zaczyna zauważać nowe możliwości spędzenia czasu na wspólnej zabawie i odkrywaniu nowych atrakcji.

02-07-2021

Kolorowe patyczki

Zabawa wymagająca od dziecka skupienia uwagi, obserwacji oraz odpowiedniego manipulowania kolorowymi patyczkami.

02-07-2021

Spotkanie z policją

Pogadanka na temat bezpieczeństwa oraz zapoznanie z pracą policjanta. Jednak największą atrakcją był samochód policyjny. Dzieci miały okazję wsiąść i obejrzeć radiowóz. Dużo radości wzbudziło włączenie sygnałów policyjnych. To był dzień, który na długo pozostanie w pamięci maluszków.

02-07-2021

Piramida z kubków

Na zajęciach dzieci układały piramidę z kolorowych kubeczków. Zabawa miała na celu rozwijanie logicznego myślenia, ćwiczyła motorykę małą, koncentrację i cierpliwość.

27-06-2021

Zakończenie roku

25 czerwca w naszym żłobku odbyło się zakończenie roku szkolnego. Wszystkie dzieci idące od września do przedszkola otrzymały pamiątkowe dyplomy. To był wspaniały, bogaty w atrakcje dzień.

27-06-2021

Na dywanie siedzi jeż

Zabawa integracyjno-ruchowa, która wspiera umiejętności poznawcze i naśladowcze oraz kształtuje orientację w przestrzeni i komunikację. Ponadto zaspakaja potrzebę ruchu oraz kontaktu z rówieśnikami.

27-06-2021

Piknik

Korzystając z pięknej pogody zorganizowałyśmy piknik na trawce przy przedszkolnym ogródku. Wszystkie dzieci wesoło się bawiły, opalały na kocyku, przygotowywały posiłki i desery. Dzień pikniku to dobra zabawa dla dzieci.

20-06-2021

Wakacyjny pociąg

Praca plastyczna dzieci. Lokomotywa, kolorowe wagoniki i jedziemy na wymarzone wakacje.

20-06-2021

"My klepiemy do rytmu"

Na dzisiejszych zajęciach szaleństwo z rozcieraniem, rozmazywaniem i ciapaniem farbami. Poprzez takie zabawy dzieci stymulują zmysł dotyku i wzroku. Zabawa pozwala w pełni rozwijać potencjał twórczy małego artysty. Do piosenki Marii Tomaszewskiej dzieci pięknie "klepały".

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...