Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

21-09-2017

Powitanie jesieni u maluszków.

"Zawitała do sadu jesień, z wiatrem zatańczyła. Zebrała dojrzałe owoce, drzewom liście strąciła." Maluszki zapoznają się z darami jesieni poprzez zmysł zapachu i dotyku.

18-09-2017

Adaptacja maluszków cz. 2

Drugi tydzień adaptacyjny za nami. Z każdym kolejnym dniem przybywa uśmiechów na buziach naszych pociech. Mamy nadzieje, że następne dni będą  jeszcze bardziej radosne.

17-09-2017

Rytmika

W starszej grupie żłobkowej już drugi raz odbyła się rytmika . Zajęcia te bardzo przypadły do gustu naszych maluszków.

17-09-2017

Zabawa w piknik

W tym tygodniu w żłobku odbył się "piknik". Dzieci bawiły się w gotowanie i smażenie. Zabawa jest jednym z podstawowych czynników integrujących całą grupę .

17-09-2017

Budowle z klocków

Nasze dzieci z radością i z dobrym nastrojem wspólnie tworzyły budowle z klocków .

17-09-2017

Kolorowanki wodne

Nasze dzieci pierwszy raz posługiwały się pędzelkiem. Okazało się, że sobie świetnie poradziły. Malowanie pędzelkami sprawiło im wiele radości. Wpływa to na: rozwój małej motoryki, ubogaca sensorycznie, rozwija wyobraźnię i kreatywność, a także odpręża, relaksuje i wycisza.

11-09-2017

Silikonowe uchwyty -motoryka mała

Po śniadanku czas na przyjemne z pożytecznym . Dzieci bawiąc się tym razem silikonowymi uchwytami do garnków nie tylko dobrze się bawią pobudzając wyobraznię ,ale i ćwiczą motorykę małą .

11-09-2017

Idzie wąż , idzie wąż

Ssssssssss ..... Idzie wąż ,idzie wąż , rośnie wciąż , rośnie wciąż. Dzieci węża się nie boją i dlatego za nim stoją, Długi jest ten wąż...sssssss

05-09-2017

Zabawy z piłeczkami i klockami

Nasze dzielne " starszaczki " coraz lepiej radzą sobie z adaptacją w żłobku.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...