Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

26-09-2022

Kolorowe nogi u stonogi

Odbite rączki w farbie i na papierze naszych milusińskich utworzyły ,,Żłobkową Stonogę”. Stonoga miała pokolorowane nogi i jak w wierszu Jana Brzechwy : ,,[…] Ucieszyło to stonogę, więc ruszyła szybko w drogę”

26-09-2022

Basen z piłeczkami

Zabawa to nieodłączny element każdego dziecka. Suchy basen wypełniony kolorowymi piłeczkami to niewyczerpane źródło ruchowej i kreatywnej zabawy dla naszych dzieci.

26-09-2022

Kreatywne zabawy z piłeczkami i taśmą

Przyklejanie kolorowych piłeczek do taśmy. Zabawa ta rozwija motorykę małą, koordynację ruchową, logiczne myślenie i skupienie, ale przede wszystkim jest świetną zabawą.

22-09-2022

Maluszki - adaptacja

Pierwsze dni adaptacji w grupie maluszków. Dzieci poprzez zabawę przyzwyczajają się do nowego otoczenia, swoich nowych kolegów oraz pań opiekunek. Z każdym dniem na buziach dzieci widać więcej uśmiechów.

18-09-2022

Rekin i rybki

Rekin i rybki to zabawa ruchowa w której dzieci ćwiczą sprawność ruchową palców i całego ciała.

18-09-2022

Międzynarodowy Dzień Kropki

15 września to Święto Kropki, który symbolizuje odwagę, kreatywność i zabawę. Z tej okazji dzieci ze żłobka świętowały aktywnie i kreatywnie ten dzień….

11-09-2022

Kolorowy zawrót głowy

Malowanie doskonali sprawność manualną dziecka oraz ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową. Dzieci przy pomocy pędzelków i wody malowały wodne kolorowanki.

11-09-2022

Zabawa na placu zabaw

Dzieci wybrały się na spacer na plac zabaw przy żłobku. Ruch na świeżym powietrzu sprawił dużo radości.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...