Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

18-01-2018

Karmimy ptaszki zimą

Codziennie rano, choć skrzypi mróz, Na parapecie ptaszki są już,. Gołąbek szary cukrówką zwany. Oraz wróbelek jak malowany.   Siedzą cierpliwie czekając...

18-01-2018

Ferie u maluszków

Ferie u maluszków

13-01-2018

Zabawa w pociąg

Na zajęciach w czwartek dzieci wysłuchały bajeczki o lokomotywie. Następnie same zrobiły wagoniki i ruszyły w świat w rytm piosenki "Jedzie pociąg":)

13-01-2018

Próby z okazji Dnia Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka coraz bliżej, w związku z tym trwają próby z okazji zbliżającego się święta. Dzieci codziennie ćwiczą piosenki i wierszyki, aby występ podobał się najbliższym.

13-01-2018

Ptaszki w karmniku

W tym tygodniu tematem pracy plastycznej były ptaszki w karmniku. Bardzo ciekawa i przyjemna praca, która idealnie dopełnia realizację tematu dotyczącego dokarmiania ptaków i innych zwierząt zimą.

11-01-2018

Zabawy z plasteliną czyli robimy bałwanki.

Na dworze śniegu brak, dlatego nasze maleństwa lepiły dziś piękne kolorowe bałwanki z plasteliny. Każda praca z plasteliną poprawia zdolności manualne a dodatkowo sprawia wiele uśmiechu i zabawy.

08-01-2018

My się zimy nie boimy...

Hu! Hu! Ha! Nasza zima zła! Szczypie w nosy, szczypie w uszy Mroźnym śniegiem w oczy prószy, Wichrem w polu gna! Nasza zima zła!

07-01-2018

Ćwiczenie z gumkami recepturkami

W tym tygodniu odbyły się ćwiczenia z zakresu terapii ręki, czyli motoryka mała. Do ćwiczenia użyliśmy gumek recepturek i rolek po papierze toaletowym.

07-01-2018

Fajerwerki noworoczne

Sylwester już za nami. Zarówno dorośli, jak i dzieci czekały na ten dzień. Zazwyczaj jest on pełen radości i zabawy. Jeszcze trwamy w tym posylwestrowym nastroju, więc dzieci stworzyły sztuczne ognie na papierze!

24-12-2017

Świąteczne wianuszki

W czwartek dzieci, z pomocą pań, wykonały przepiękne kolorowe wianuszki, które zabrały ze sobą do domu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...