Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

20-10-2021

Maluszki - dzień drzewa praca plastyczna

Jesienne drzewa Kolorami się mienią Brązem, pomarańczem Żółcią i czerwienią Moje drzewo kolorów Będzie też mieć wiele Ich liście jak chmurki Wokół pnia przykleję I będę miał własne Drzewo prześliczne Jesienne, kolorowe Po prostu magiczne

17-10-2021

Wpadła gruszka do …

Na dzisiejszych zajęciach tematem była zabawa dydaktyczna ,, Jaki to owoc’’. Nasze dzieci świetnie wykazały się umiejętnością klasyfikowania owoców jak i odróżniania jabłka od gruszki i śliwki.

17-10-2021

Święto Drzewa

Jesienne liście kolorami się mienią. Brązem, pomarańczem, żółcią i czerwienią…’’ Wspólna praca plastyczna. Na dużym arkuszu papieru dzieci malowały patyczkami kosmetycznymi jesienne drzewo. Praca wzbudziła wyobraźnię, kreatywność i dała możliwość artystycznej zabawy.

15-10-2021

Maluszki - dzień uśmiechu

Z okazji dnia uśmiechu maluszki próbowały soczku ze świeżo wyciśniętej cytryny. Liczyłyśmy na kwaśne minki, ale ku naszemu zdumieniu soczek dzieciom bardzo smakował ;)

15-10-2021

Maluszki w jesiennej odsłonie

Nasza spontaniczna jesienna sesja zdjęciowa

12-10-2021

Maluszki - dzień bez skarpetek

W październiku obchodzimy dzień bez skarpetek. Z tej okazji przygotowałyśmy dla naszych dzieci ścieżkę sensoryczną. Zabawa przy tym co niemiara ;)

12-10-2021

Maluszki - praca plastyczna dzień zwierząt

Maluszki wykonały prace plastyczną przy użyciu kaszy manny oraz siemienia lnianego.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...