Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobek Miejski

Aktualności:

23-05-2021

Ćwiczenia z woreczkami

Rozwijanie sprawności ruchowej poprzez zabawy i ćwiczenia gimnastyczne z użyciem woreczków. Dzięki takiej zabawie dzieci rozwijają wrażliwość na dotyk, umiejętność utrzymywania równowagi, koncentracji oraz skupiania uwagi.

19-05-2021

Ciecz nienewtonowska- Młodsza grupa żłobkowa

Ciecz nienewtonowska to doskonałe ćwiczenie sensoryczne dla dzieci. Rewelacyjna zabawa, która pozwala poznać prawa fizyki rządzące światem… i je łamać!

18-05-2021

Kolory - Maluszki

Powiem wam – ale w sekrecie – Coś czego pewno nie wiecie: Dziś nudziły się kolory, Urządziły więc wybory, Który najładniej wygląda. Każdy niepewnie spogląda... I jak wszystkie w...

18-05-2021

Dzień pielęgniarki u maluszków

Pielęgniarka, z powołania, To jest siostra doskonała, Ona kocha człowieka, który ją potrzebuje, Da najlepszą opiekę, jakiej on oczekuje, Ale...

16-05-2021

Wiosenne drzewko

Praca plastyczna, która kształci wyobraźnię i zdolności myślenia a przede wszystkim daje satysfakcję z pozytywnie wykonanego zadania.

16-05-2021

Zabawy w piaskownicy

Piasek stymuluje rozwój fizyczny – dzieci ćwiczą małą i dużą motorykę. Maluchy kopią i przesiewają piasek. Pracują nad mięśniami oraz nabywają zdolności manipulowania przedmiotami.

16-05-2021

Matematyczne lody

Matematyka w zabawie to najlepszy sposób na naturalne przyswojenie podstaw tej dziedziny nauki. Wystarczy od najmłodszych lat uczyć dzieci myślenia, porównywania, klasyfikowania i orientacji przestrzennej, aby pokazać, że matematyka potrafi być również ciekawą zabawą.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...