Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobek Miejski

Aktualności:

15-10-2017

Światowy Dzień Drzewa

W środę odbył się w żłobku Dzień Drzewa. Dzieci pokolorowały listki farbami, następnie każde dziecko zawiesiło swój listek na gałęzi naszego żłobkowego drzewka.

15-10-2017

Dary Jesieni

Nadzeszła jesień, więc każdego dnia dzieci poznają jej dary-kasztany, żołędzie,szyszki,kolorowe liście, dynie itd. Dzieci wąchają, dotykają,porównują, a następnie wykorzystują w pracach plastycznych. Dziękujemy rodzicom za przyniesienie pięknych okazów dyni:)

15-10-2017

Ćwiczenia gimnastyczne z woreczkami

W naszym żłobku odbywają się różne zajęcia, w tym zajęcia gimnastyczne. W tym tygodniu odbyły się one z przy użyciu woreczków sensorycznych.

12-10-2017

Zabawy w tunelu

Przechodzenie przez tunel dostarcza dzieciom wiele radości i okazji do aktywnej zabawy.

12-10-2017

Pan Samochodzik- Maluszki

,, Jedzie szosą samochodzik, deszczyk pada, to nie szkodzi. On się szczerze wtedy śmieje, przeskakując przez strumienie."

12-10-2017

Bańki mydlane w młodszym żłobku

,, Bańkę łap, bańkę łap, chlup, chlup, bańkę łap!"

09-10-2017

Owocowe kolorowanki

W czwartek dzieci pierwszy raz w żłobku pokolorowały kredkami owoce: jabłka, gruszki, cytryny i winogrona.

09-10-2017

Pyszna i zdrowa sałatka owocowa

Sezon na pyszne owoce trwa. Dlatego też dzieci postanowiły zrobić pyszną i zdrową sałatkę owocową. Umyły owoce i pokroiły jabłka,gruszki, banany . Następnie przystąpiliśmy do mieszania i ...degustacji. Ach, co to była za uczta! Sałatka smakowała wyśmienicie:)

09-10-2017

Owoce są smaczne i zdrowe

We wtorek zrobiło się w naszym żłobku bardzo owocowo. A to za sprawą mnóstwa owoców, tj. jabłek, gruszek, śliwek, mandarynek, winogrona.

03-10-2017

Zabawy wrześniowe maluszków

,, A w naszym żłobku jest bardzo miło, aby nam zawsze tak dobrze było, bardzo się cieszymy, gdy do żłobka co dzień rano śpieszymy"

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...