Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Patronat św. Marii Magdaleny

Aktualności:

22-09-2017

Zaproszenie na inscenizację

Jak to się stało, że Magdalenki od Pokuty przybyły do Lubania? Podczas uroczystości 24 września cofniemy czas i przeniesiemy się do tego momentu. Zapraszamy na widowisko uliczne!

29-08-2017

Wolne miejsca na dziękczynną pielgrzymkę do Włoch

Stowarzyszenie Wyloguj Się oraz Parafia Świętej Trójcy w roku nadania miastu Lubań Patronatu Świętej Marii Magdaleny organizuje dziękczynną pielgrzymkę do Włoch.

10-07-2017

Uwaga - nabór na warsztaty z Hubertem Kowalskim

Miejski Dom Kultury w Lubaniu zaprasza do udziału w warsztatach wokalnych i występie przygotowywanym w ramach obchodów ustanowienia patronatu Św. Marii Magdaleny nad Lubaniem.

23-06-2017

Mamy dofinansowanie na partnerski projekt z Kamenz

Lubańskie samorząd otrzymał dofinansowanie ze środków unijnych na realizację projektu z naszym zachodnim partnerem, miastem Kamenz. Dotacja została przyznana na część przedsięwzięć związanych z nadaniem miastu patronatu Świętej Marii Magdaleny.

31-05-2017

Patronat Honorowy

Miło nam jest poinformować, że uroczystość ustanowienia Świętej Marii Magdaleny Patronką Miasta Lubań została objęta Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

11-04-2017

Sekret św. Marii Magdaleny

Lubań już od I Niedzieli Adwentu świętuje Rok św. Marii Magdaleny. W tym czasie ma miejsce wiele inicjatyw, podkreślających wagę tej świętej dla naszego miasta.

11-04-2017

Ta, która zaufała…”

W dniu 6 kwietnia 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lubaniu społeczność szkolna wraz z nauczycielami przygotowała wieczornicę pt. „Ta, która zaufała…”

10-04-2017

Przedłużenie terminu konkursu na pocztówkę

Zapraszamy młodzież szkół ponadgimnazjalnych, dorosłych mieszkańców i sympatyków Lubania do udziału w konkursie na pocztówkę „Lubań, ludzie, św. Maria Magdalena”. Termin nadsyłania prac jest przedłużony do 28 kwietnia

08-03-2017

Zmiana terminu sympozjum

Zgromadzenie Sióstr św. Marii Magdaleny od Pokuty informuje o zmianie terminu sympozjum "Od pragnienia miłości do pełni życia" z 11 marca na 8 kwietnia.

07-12-2016

Po co Lubaniowi patronka?

Trwają coraz bardziej zaawansowane przygotowania do obchodów nadania Lubaniowi patronatu św. Marii Magdaleny. O tym, czego możemy się spodziewać i do czego Lubaniowi ten patronat rozmawialiśmy z zastępcą burmistrza Lubania, M. Tomiczkiem.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...