Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

29-07-2021

List do Anioła – Konkurs

Z okazji Roku Ludwika Anioła zachęcamy wszystkich do dzielenia się wspomnieniami o Ludwiku Aniole w formie “Listu do Anioła”.

28-07-2021

Produktywne wakacje z Klubem Liderów Młodzieżowych

Wakacje w dobie koronawirusa dla niektórych to twardy orzech do zgryzienia, ale lubańska młodzież efektywnie wykorzystuje ten czas na przygotowania do wystawienia teatru cieni. Dużymi krokami zbliżają się ku realizacji spektaklu dla lokalnej społeczności, z planowaną premierą na sierpień tego roku.

28-07-2021

Saksońskie ogrody zoologiczne oraz Zoo Görlitz wspierają kampanię szczepień przeciw Covid 19

Foto: Aleksandretta chińska zajadająca czereśnie, taki widok dostępny jest dla naszych gości, tak długo jak nie pojawi się trzeci lockdown. Ogrody zoologiczne należą do obiektów,...

28-07-2021

WORCATION 2021 rozpocznie się w sobotę 31 lipca

Międzynarodowa praca z młodzieżą w historycznym miejscu - WORCATION 2021 rozpocznie się w sobotę, 31 lipca. Na uczestników czekają warsztaty muzyczne, teatralne i historyczne.

28-07-2021

Konkurs „Sportowe Wakacje+”

Trwa kolejny nabór wniosków w ramach konkursu pn. „Sportowe Wakacje +”. Wnioski o granty mogą składać do 9 sierpnia organizacje pozarządowe, powołane do realizacji w ramach swej podstawowej działalności statutowej zadań w zakresie upowszechniania sportu i kultury fizycznej.

26-07-2021

SCRABBLE w Bibliotece

Jeżeli masz ochotę poćwiczyć szare komórki to serdecznie zapraszamy do lubańskiej biblioteki.

26-07-2021

WARSZTATY: współczesna muzyka synagogalna do wspólnego śpiewania

WARSZTATY: współczesna muzyka synagogalna do wspólnego śpiewania prowadzenie: Shulamit Lubowska i Yoed Sorek Współczesna muzyka synagogalna, tworzona w Niemczech i na...

26-07-2021

Konkurs fotograficzny im. Ludwika Anioła "Piękno Lubania i okolic"

Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół im. Adama Mickiewicza w Lubaniu organizuje Konkurs Fotograficzny im. L. Anioła. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!

23-07-2021

Kommen und Gehen - przeżyjmy to jeszcze raz

Po raz kolejny za sprawą festiwalu Kommen und Gehen w Lubaniu nie zabraknie kulturalnych wrażeń. Zapraszamy na cykl wydarzeń po stronie polskiej, ale też organizowanych u niemieckiego partnera.

23-07-2021

CYRKUS w lecie | im Sommer świętuje 15 urodziny!

Pod koniec lipca, w dniach 26-31.07.2021 r. blisko 70 młodych ludzi z Polski i Niemiec w wieku 9-18 lat spotka się na terenie Kühlhaus w Görlitz, aby przez cały tydzień, pod opieką profesjonalnych opiekunów i opiekunek, zanurzyć się w CYRKUSowy świat.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...