Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoła Podstawowa Nr 4

Aktualności:

25-04-2016

Prelekcja historyczna pt. „Bitwa o Lubań” w SP 4

Z okazji Świąt Majowych w naszej szkole – SP nr 4 w Lubaniu – odbyła się prelekcja historyczna dotycząca wydarzenia historycznego głęboko zakorzenionego w naszym regionie. Tytuł spotkania brzmiał bowiem: "Bitwa o Lubań 1945 r."

14-04-2016

NAJSŁODSZY DZIEŃ W ROKU

Dzień czekolady obchodzony 12 kwietnia to niewątpliwie najsłodsze i najprzyjemniejsze święto w całym roku. Czekoladę kochają przecież i duzi i mali. Czy to mleczna, orzechowa, gorzka czy biała każdy znajdzie coś dla siebie.

19-02-2016

Zapisy do klas I na rok szkolny 2016/2017

Szanowni Państwo! Drogie Dzieci! Zapraszamy!

08-01-2016

Niezwykłe jasełka SP4 w Lubaniu

W poniedziałkowe popołudnie 21 grudnia 2015 r. kto żyw pędził do Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu, by obejrzeć jasełka "Z narodzenia Pana dzień dziś wesoły” przygotowane przez pracowników SP4 w Lubaniu.

16-11-2015

Wycieczka do Instytutu Meteorologiii w Jeleniej Górze

Uczniowie klasy II d i II e odwiedzili Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Jeleniej Górze. Tam spotkali się tam meteorologiem i hydrologiem.

16-11-2015

Wycieczka do Czarciego Młynu

Dnia 5 listopada klasa 3a udała się na wycieczkę do młyna wodnego w Czerniawie-Zdroju.Było to piękne zakończenie bloku o polach,uprawie roślin zbożowych,o wsi itp.Specjalnością młyna jest chleb pieczony w nowym piecu ,podawany ze smalcem.

10-11-2015

„Józef Piłsudski w Lubaniu…”

Dzień Niepodległości jest dla wszystkich Polaków dniem wyjątkowym, w którym radość, zaduma, piękne pieśni patriotyczne i postacie z przeszłości przypominają nam jak cennym darem jest wolność oraz posiadanie własnego kraju

05-11-2015

Smartdzień w SP 4

W Szkole Podstawowej nr 4 wykorzystanie nowoczesnych technologii na trwałe wpisuje się w szkolną codzienność. Już po raz piąty uczestniczymy w ogólnopolskiej akcji Szkoła z klasą 2.0. Wielu nauczycieli podnosi swoje TIKowe kwalifikacje uczestnicząc w tygodniowych kursach eTwinningowych, przygotowuje materiały na lekcje, prowadzi strony i blogi. Dużą pomocą jest baza szkolna, z tablic multimedialnych korzystają uczniowie na lekcjach języków obcych, matematyce, przyrodzie i w klasach I-III. W tym roku postanowiliśmy przygotować coś nowego – wypróbowaliśmy model BYOD (z ang. Bring Your Own Device, czyli Przynieś Swoje Własne Urządzenie).

03-11-2015

Klasa III c na warsztatach ekologicznych w Szklarskiej Porębie.

Kolejna klasa rozpoczęła cykl zajęć w Centrum Edukacji Ekologicznej Karkonoskiego Parku Narodowego. Ich przewodnikiem po parku narodowym był pan edukator Leszek Skrętkowicz.
Dzięki współpracy z Karkonoskim Parkiem Narodowym pozyskaliśmy dla szkoły wiele materiałów edukacyjnych: wydawnictwa n/t przyrody KPN (albumy, książki i atlasy porostów), filmy przyrodnicze, gry planszowe i karciane oraz kalendarze.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...