Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoła Podstawowa Nr 4

Aktualności:

19-01-2015

Lubańska Czwórka Szkołą Odkrywców Talentów

W grudniu 2014 roku dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji przyznał Szkole Podstawowej nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lubaniu tytuł „Szkoła Odkrywców Talentów” za podejmowane w placówce działania na rzecz ucznia zdolnego. W ten sposób dołączyliśmy do dwóch wyróżnionych tym tytułem szkół w naszym powiecie – SP 1 w Lubaniu i SP 1 w Olszynie.
 

25-12-2014

Prezydencka niespodzianka w Szkole Podstawowej nr 4 w Lubaniu

              Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia spotkała naszą całą społeczność szkolną bardzo miła niespodzianka. Otrzymaliśmy przesyłkę z Gabinetu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Bronisława Komorowskiego.

22-12-2014

SP4-życzenia świateczna

            Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia reprezentanci Społeczności Uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr 4 w Lubaniu, w imieniu Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Pracowników Administracji i Obsługi oraz własnym przekazują najserdeczniejsze życzenia.
 

18-12-2014

SP4- konkurs KOMA

W mikołajkowy poranek 6 grudnia 2014 roku trzech uczniów naszej szkoły : Dorota Dominików, Oliwia Janik i Jakub Nnoli pod opieką pani Katarzyna Kotarskiej-Janeczko wyruszyło pociągiem do Wrocławia.

18-12-2014

SP4 w Kopalni

12 grudnia 2014 roku, kilka dni po Barbórce, czyli święcie górników, uczniowie klas III a i III c pod opieką wychowawców wyruszyli rankiem na bardzo ciekawą wycieczkę. Autokarem udali się do Kopalni Węgla Brunatnego Turów oraz pobliskiej elektrowni.

16-12-2014

Szlachetna paczka w SP4

„Życie to echo. To, co wysyłasz w świat – wraca do Ciebie.
To, co siejesz – zbierasz.
To, co dajesz – dostajesz.
To, co dostrzegasz w innych, istnieje w Tobie.”
W tym roku po raz kolejny Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubaniu włączyła się do Ogólnopolskiej Akcji „Szlachetna Paczka”.

12-12-2014

Marzycielska poczta w SP4

Dzieci listy piszą…
Przedświąteczny czas sprzyja czynieniu dobra. Tradycją w Szkole Podstawowej nr 4 w Lubaniu stał się udział w akcji „Marzycielska poczta”.

07-11-2014

11 listopada w SP4

        Kochamy Cię Polsko!
Baner z tym hasłem ozdobił dzisiaj wejście główne do naszej szkoły. Nie tylko on, bo dekoracja było i jest naprawdę wyjątkowa. 7 listopada cała społeczność szkolna świętowała wspólnie Dzień Niepodległości. Było niezwykle, patriotycznie i wesoło. Uczniowie i pracownicy szkoły wcielili się w dawnych żołnierzy, sanitariuszy i lekarzy i już przekraczając progi szkoły ciekawie przyglądali się innym w rytm płynącej z magnetofonu muzyki.

21-10-2014

Warsztaty w SP 4

        W dniach od 1 do 3 października 2014 r. zorganizowano w Szkole Podstawowej nr 4 w Lubaniu cykl bezpłatnych warsztatów artystycznych w ramach projektu „Rewitalizacja Społeczna Śródmieścia Miasta Lubań”. Uczestnikami warsztatów byli uczniowie szkoły zamieszkali w Śródmieściu Miasta Lubań. Młodzi artyści pod okiem Pani Magdaleny Guły oraz przedstawicieli lokalnej młodzieży Klaudii, Magdy, Agaty i Kasi tworzyli własne, nieskrępowane eksperymenty i twórcze prowokacje.

13-10-2014

Ćwiczenia ewakuacyjne w SP4

      W dniu 13 października 2014 roku Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lubaniu Pani Elwira Wojtusik w porozumieniu z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Lubaniu przeprowadziła ćwiczenia ewakuacyjne dla uczniów i pracowników szkoły. Założono, że pali się w klasie nr 23 ( II piętro), w której uwięziony został nauczyciel, a ogień odciął mu drogę ewakuacji.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...