Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoła Podstawowa Nr 4

Aktualności:

22-06-2015

Wyniki Konkursu „Malowanie na ekranie”

Ogólnopolski Konkursu Grafiki Komputerowej „Malowanie na ekranie" odbył się po raz osiemnasty, a od dwóch lat jego zasięg jest także międzynarodowy. W tym roku uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Lubaniu wzięli w nim udział po raz pierwszy i od razu z sukcesem. Zuzanna Smaga z klasy I e zajęła II miejsce w kategorii klas I-III.

12-06-2015

„WĘDRÓWKI KARKONOSKICH SKRZATÓW”- ZIELONA SZKOŁA

Pod koniec maja uczniowie z klasy I d i I e wyjechali na „zieloną szkołę” do Sosnówki koło Karpacza. Każdy wyjazd na „zieloną szkołę” to wielkie wyzwanie dla nauczycieli. Tym razem dzielnie nad wszystkim panowały pani Beata Hanka i Wioletta Bućko. Dały radę, chociaż obaw przed wyjazdem było wiele. Pierwszaki okazały się bardzo samodzielne i grzeczne. Doskonale radziły sobie w nowych warunkach.

08-06-2015

„RATUJEMY I UCZYMY RATOWAĆ”

Uczniowie klasy I d i I e zrealizowali zadania ogólnopolskiego programu „RATUJEMY I UCZYMY RATOWAĆ”. Dzieci uczestniczyły w zajęciach warsztatowych prowadzonych przez panią Wiolettę Bućko podczas, których uczyły się zasad udzielania pierwszej pomocy: od prawidłowego wezwania pomocy przez telefon, po najprostsze czynności przy osobie poszkodowanej.

02-06-2015

FESTYN RODZINNY „CZAS NA ZDROWIE” W SP 4

Piątkowe popołudnie w Szkole Podstawowej nr 4 w Lubaniu było pełne radości, smaku, rodzinnej atmosfery oraz spotkań ze sportem. 29 maja wspólnie z naszymi uczniami, ich rodzinami oraz zaproszonymi gośćmi bawiliśmy się podczas Festynu Rodzinnego pod hasłem „Czas na zdrowie”, bo zabawa jest podstawową formą działalności dziecka.

01-06-2015

Sukces uczniów na SPRAWDZIANIE 2015

  Wyniki sprawdzianu kl. VI

 

27-05-2015

Konkurs na plakat rozstrzygnięto!!

Dnia 16 kwietnia 2015r. rozstrzygnięto konkurs na plakat SKO, związany z różnymi formami oszczędzania. Komisja w składzie: Pani Dyrektor Marzena Tomczyk, Wicedyrektor Elwira Wojtusik oraz nauczyciel techniki Jolanta Klatka wyłoniła trzy najlepsze plakaty, którym przyznano I, II i III miejsce. Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia.

27-05-2015

Mamy zdobywców konkursu wiedzy ekonomicznej i bankowej w SP4

W dniu 19 maja 2015r. odbył się konkurs Wiedzy Ekonomicznej i Bankowej w dwóch kategoriach klas III- VI, V-VI. Uczniowie rozwiązywali zadania testu otwartego.

21-05-2015

Bajkowa Kraina

Uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu mieli okazję wziąć udział w warsztatach organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Lubaniu. Zajęcia te były podróżą do Krainy Bajki, podczas których "weszliśmy" do tej magicznej krainy i troszkę w niej „pomieszkaliśmy”.

18-05-2015

CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

29 kwietnia 2015 r na boiskach lubańskiego Kompleksu Edukacyjnego odbył się etap powiatowy czwórboju lekkoatletycznego dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięło udział 7 szkół z powiatu lubańskiego zarówno w kat. chłopców jaki dziewcząt.

18-05-2015

PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

23 kwietnia 2015 r na boisku Orlik w Szkole Podstawowej nr 4 w Lubaniu odbył się miejski etap piłki nożnej chłopców. W turnieju wzięły udział wszystkie lubańskie szkoły podstawowe. Po zaciętych pojedynkach Nasi piłkarze zajęli I m. w Lubaniu i tym samym zakwalifikowali się do etapu powiatowego.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...