Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

30-05-2021

Alpaki

W ogrodzie przedszkolnym odbyły się zajęcia edukacyjne z przyjaznymi Alpakami - to zwierzątka o bardzo łagodnym usposobieniu i pozytywnie nastawione do dzieci, które można pogłaskać, przytulić i nakarmić. Wszystkie dzieci były zachwycone wizytą miłych zwierząt.

30-05-2021

Zabawy stolikowe

Zalety zabaw konstrukcyjnych: rozwijają sprawność manualną dzieci poprzez tworzenie różnych konstrukcji z klocków, uczą precyzji i koordynacji ruchowej, rozwijają kreatywność, pobudzają wyobraźnię i pomysłowość. Taka zabawa daje wiele radości i satysfakcji.

28-05-2021

Alpaki

28-05-2021

Zabawy piłeczkami

28-05-2021

Dzień Żółwia - Maluszki

Żółw Gdy w skorupie smacznie śpi Inne życie sobie śni. I w przepięknych swych marzeniach Biega, skacze bez wytchnienia. Jak noc w noc on smacznie chrapie, W rzece się z pstrągami chlapie....

23-05-2021

Kolorowanki

Kolorowanki wpływają na motorykę małą i precyzję. Dzieci uczy się jak w prawidłowy sposób trzymać kredkę między palcami, w jaki sposób koordynować ruchy dłoni, aby nie wyjeżdżać poza linię. Kształtuje wyobraźnię i kreatywność. Dziękujemy Piotrusiowi za przyniesienie kolorowanek.

23-05-2021

Prezent dla mamy i taty

Praca plastyczna – dzieci w tajemnicy przed mamami i tatusiami przygotowały upominki na ich święto.

23-05-2021

Spacer na łąkę

Wyprawa na pobliską łąkę z zadaniem obserwacji przyrody. Świetna zabawa i dużo ruchu na świeżym powietrzu

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...