Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

20-06-2021

Letnie zabawy na placu

Zabawy na świeżym powietrzu przy huśtawkach i drabinkach są świetną zabawą, a także źródłem radości, relaksu, odpoczynku oraz nabywania wielu sprawności ruchowych i pokonywania przeszkód.

20-06-2021

Poszukiwacze skarbu

Szukanie skarbu w piasku to wspaniała zabawa dla dzieci, która rozwija kreatywność, logiczne myślenie, uczy współdziałania i wyostrza wzrok.

13-06-2021

Zabawy wodne

Zabawy badawcze z wodą mają na celu kształtowanie umiejętności prowadzenia obserwacji i wyciągania wniosków, rozwijania myślenia przyczynowo- skutkowego oraz rozbudzania ciekawości otaczającego świata.

13-06-2021

Dzień Mamy i Taty

Dzieci przygotowały piękne występy artystyczne dla swoich kochanych rodziców. Wierszem, piosenką i układami tanecznymi wasze pociechy podziękowały za miłość, troskę i trud wychowania wkładając w to wiele serca.

08-06-2021

Dzień kosmosu- młodsza grupa żłobkowa

W kosmos puszczą dziś rakietę, odliczają aż do stu, i ja z nimi też polecę startujemy zaraz wziuuuu

07-06-2021

Poznajemy emocje

Celem ćwiczenia jest kształtowanie umiejętności wyrażania własnych emocji. Na zakończenie zajęć dzieci wykonały pracę plastyczną namalowaną farbkami pod tytułem: jestem radosny, jestem zły.

07-06-2021

Dzień Dziecka

Atrakcji z okazji Dnia Dziecka w naszym żłobku nie brakowało. Były bańki mydlane, zabawy z piłką, zawody w przeciąganiu liny. Największą i najsmaczniejszą atrakcją było kupowanie lodów.

07-06-2021

Kolorowe frotki- ćwiczenia

Zabawy dla dzieci, które wspierają rozwój małej motoryki. Wzmacniająca również mięśnie rąk i paluszków, a także rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...