Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

14-03-2013

Zaproszenie do udziału w warsztatach/szkoleniach

W związku ze zbliżającym się, granicznym terminem składania wniosków projektowych w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska 2007-2013, który przewidziany jest dla dziedzin: 2.1 Rozwój przedsiębiorczości i 3.2 Wspieranie przedsięwzięć kulturalnych, rekreacyjno-edukacyjnych oraz inicjatyw społecznych na 17 czerwca br. mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w warsztatach/szkoleniach.

13-03-2013

Ankieta

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu, jedna z największych Uczelni Biznesowych w Polsce wraz z Zachodnią Izbą Gospodarczą organizacją samorządu gospodarczego powołaną dla ochrony i reprezentowania interesów gospodarczych, prowadzą badania naukowe, których celem jest poznanie warunków pracy i życia przedsiębiorców. Ankieta adresowana jest do przedsiębiorców - właścicieli przedsiębiorstw.

13-03-2013

Straż Miejska informuje

Przyjmowanie interesantów

Komendant lub Zastępca Komendanta

Poniedziałek - Piątek 8:00-14:00

Przyjmowanie zgłoszeń

1) Poniedziałek - Piątek 6:30-22:00

Zgłoszenia przyjmuje Dyżurny Straży Miejskiej 

tel: (75) 646-44-42 lub kom: 604-758-333

2) Sobota 7:30-15:30

Zgłoszenia przyjmuje patrol Straży Miejskiej

wyłącznie pod nr tel: 604-758-333

13-03-2013

" Bezpieczny przedszkolak"

W dniu 01.03.2013r. Straż Miejska uczestniczyła w projekcie "Bezpieczny przedszkolak" w Przedszkolu Niepublicznym Nr 1 w Lubaniu.

13-03-2013

„Pożyczki na działania społeczne – oferta pozarządowego Funduszu Pożyczkowego”

Reprezentujesz organizację pozarządową, spółdzielnię socjalną, jesteś zainteresowany alternatywnymi formami finansowania działalności swojej organizacji i chcesz dowiedzieć się jak działają zwrotne instrumenty finansowe w Polsce i w Europie? Jesteś pracownikiem samorządu lokalnego i na co dzień zajmujesz się tematyką III sektora? Chciałbyś dowiedzieć się, jak organizacje mogą pozyskać środki na działalność i skorzystać z atrakcyjnych pożyczek? Jeśli tak to zapraszamy na dwudniowe szkolenie we Wrocławiu.

08-03-2013

Z okazji Dnia Kobiet pragnę złożyć wszystkim Paniom
najpiękniejsze życzenia:
wszelkiej radości i pomyślności,
optymizmu i zadowolenia z każdego dnia,
pozytywnego spoglądania w przyszłość oraz realizacji wszelkich pragnień zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Burmistrz Miasta Lubań
Arkadiusz Słowiński

08-03-2013

Luty 2013 w Lokalnym Inkubatorze Organizacji Pozarządowych w Lubaniu

Luty w Lokalnym Inkubatorze Organizacji Pozarządowych w Lubaniu był równie pracowity jak poprzednie miesiące. W tym najkrótszym miesiącu w roku, aż 120 razy zawitały do Inkubatora osoby, reprezentujące organizacje pozarządowe z powiatu lubańskiego i lwóweckiego. Oprócz korzystania z szerokiej oferty wsparcia infrastrukturalnego, obejmującej m.in. drukowanie, kserowanie, czy też dostęp do Internetu, uzyskano także wsparcie doradcze w sprawach związanych z funkcjonowaniem organizacji pozarządowych.

07-03-2013

Kondolencje - zmarł śp. Zbigniew Paluch

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość,
że 5 marca 2013 r. odszedł od nas
wieloletni społecznik, animator kultury i sportu, długoletni dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury, radny Rady Miasta Lubań II i V kadencji.
śp. Zbigniew Paluch.

Wyrazy współczucia i najszczersze kondolencje Rodzinie i Bliskim
składają:
Burmistrz Miasta Lubań Arkadiusz Słowiński
Przewodnicząca Rady Miasta Lubań Małgorzata Grzesiak
Radni Rady Miasta Lubań
Pracownicy Urzędu Miasta Lubań

07-03-2013

Mobilny Punkt Informacji o Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Dolnośląskiego na lata 2007

Punkt Informacyjno-Kontaktowy Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013 w Lubaniu we współpracy z Gminą Leśna zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców do udziału w konsultacjach indywidualnych w ramach Mobilnego Punktu Informacji.

06-03-2013

„Dolnośląski Przedsiębiorca Społeczny Roku 2012”

Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej ma zaszczyt zaprosić Państwa do składania nominacji w Konkursie „Dolnośląski Przedsiębiorca Społeczny Roku 2012”. Konkurs wyróżni podmioty ekonomii społecznej, w tym organizacje pozarządowe i spółdzielnie socjalne, przedsiębiorstwa prywatne oraz jednostki samorządu terytorialnego, które łączą w swojej działalności cele społeczne i ekonomiczne. Zapraszamy Państwa do składania nominacji w obrębie czterech kategorii konkursowych.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...