Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

31-01-2024

Rekrutacja do miejskich przedszkoli i klas I szkół podstawowych na rok szkolny 2024/2025

Od 12 lutego br. można składać wnioski o przyjęcie do miejskich przedszkoli i klas pierwszych szkół podstawowych. Szczegółowe terminy i przebieg postępowania rekrutacyjnego i uzupełniającego znajdują się w artykule.

18-02-2024

Najlepsi z ortografii

Za nami eliminacje szkolne do XX edycji Powiatowych Konkursów Ortograficznych „Mistrz Ortografii 2023/24” kl. 4-6 i 7-8. W obu ogółem wzięło udział ponad 40 osób. W kategorii młodszej zwyciężył Oskar Usyk (kl. VIb), II miejsce przypadło Zuzannie Kalinik (IVa), a III stopień podium wywalczyła Kaja Zakrzewska (IVc). Natomiast w grupie starszej najlepsza okazała się Laura Radzińska (7c). Tuż za nią uplasowała się Vanessa Wołoszyn (8a), a III miejsce ex aequo zajęli: Montserrat Biza (7c), Paweł Kiełdanowicz (7a), Marcel Bisiak (8a) oraz Jakub Pawłowski (8a).

25-02-2024

Sztuczny śnieg

Magiczny śnieg powstał po wymieszaniu przez dzieci mąki ziemniaczanej i pianki do golenia. Zabawa śnieżną masą rozwija umiejętności manualne i usprawnia małą motorykę, a przede wszystkim ciekawą zabawę.

25-02-2024

Rytmika - Roboty

Zabawa muzyczno – ruchowa. W tym tygodniu odbyły się zajęcia z rytmiki pt. ROBOTY. Dzieci na zajęciach zamieniły się w roboty. Była także kosmiczna zabawa ufoludków na planecie. Dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach, bawiąc się przy tym doskonale.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...