Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola

Aktualności:

05-04-2024

Pierwszy Dzień Wiosny

"Wiosno, wiosenko, gdzie jesteś powiedz nam..."

05-04-2024

Poruszające Bajki o Emocjach

W naszym przedszkolu w grupie 4 latków odbywają się warsztaty z programu Poruszające Bajki o Emocjach prowadzone przez trenerki.

05-04-2024

Odwiedziny Straży Miejskiej

14 marca nasze przedszkole odwiedzili Strażnicy Miejscy, którzy z wielką przyjemnością i zaangażowaniem opowiadali o swojej pracy.

05-04-2024

Ogrodnicy w naszym przedszkolu

W naszym przedszkolu dzieci zamieniły się w ogrodników i założyły w sali przedszkolnej mały wiosenny ogródek. Podczas zajęć poznały ogrodnicze narzędzia i prace wykonywane wiosną w ogrodzie. Potem zasiały owies wielkanocny w doniczkach z niecierpliwością oczekując pierwszych efektów swojej pracy.

05-04-2024

Dzień Kobiet

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych, 8 marca odbyła się uroczystość z tej okazji. Radosna atmosfera panowała już od samego rana. W tym szczególnym dniu wszystkie kobietki otrzymały serdeczne życzenia i upominki.

05-04-2024

Sensoryczne czwartki w maluszkach

Sensoryczne czwartki maluszków nie tylko pobudzają kreatywność u dzieci, ale także rozwijają sprawność manualną i uczą odpowiedniego reagowania na wrażenia zmysłowe

28-03-2024

Śniadanie Wielkanocne w Akademii Malucha

Tradycyjne śniadanie wielkanocne w świątecznym nastroju.

28-03-2024

Z Akademii ruszamy i świąteczne życzenia składamy

Mali Akademicy wyruszyli z życzeniami świątecznymi do urzędów i instytucji na terenie miasta Lubań.

28-03-2024

Dekorowanie babeczek świątecznych w Akademii Malucha

Tradycyjnie jak co roku dekorujemy babeczki wielkanocne.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...