Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkole nr 3

Aktualności:

20-12-2020

ŚWIĄTECZNE CHOINKI

Grudzień to niezwykły okres w naszym przedszkolu. To czas, który nastraja każdego magiczną atmosferą.

16-12-2020

UROCZYSTA WIGILIA W PRZEDSZKOLU

Oto nadszedł długo oczekiwany dzień Wigilii. Jak co roku 16 grudnia 2020 r. tj. w środa w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta Wigilia. Dzieci ubrane w odświętne stroje wraz z opiekunami zebrały się w swoich salach.

08-12-2020

Mikołaju to już czas!

8 grudnia do naszego przedszkola zawitał Św. Mikołaj. Dzieci od wielu dni czekały na upragnionego gościa. Wreszcie przybył w wielkim stylu na swym rowerze, ciągnąc przyczepkę z mnóstwem prezentów dla wszystkich grzecznych dzieci.

25-11-2020

Dzień Pluszowego Misia

Dzień 25 listopada to wyjątkowy dzień, w którym wszystkie dzieci w przedszkolu obchodzą urodziny Misia.

23-11-2020

Światowy Dzień Życzliwości

Bądź dla wszystkich życzliwy, a świat będzie szczęśliwy!Przez cały dzień w czasie zabaw i zajęć dzieci zastanawiały się co to jest koleżeństwo, uprzejmość i życzliwość wobec rówieśników i dorosłych i jak można je okazywać.

22-11-2020

„Dzieci pomagają medykom”

Trójkowe przedszkolaki z wielki entuzjazmem włączyły się do akcji #dziecipomagająmedykom

20-11-2020

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

Ważnym elementem wychowania przedszkolnego jest kształtowanie u dzieci świadomości ich własnych praw, uczenie poszanowania praw innych i radzenie sobie w sytuacjach naruszania własnych praw.

18-11-2020

„Groß und Klein gemeinsam – Duzi i Mali razem”

Grupa III i IV rozpoczęła realizację projektu „Groß und Klein gemeinsam – Duzi i Mali razem: Transgraniczna współpraca dla wspierania edukacji przedszkolnej w zakresie kultury i języka sąsiada”.

13-11-2020

Kreatywna interpretacja obrazu Van Gogh ,,Słoneczniki” - grupa V

W ramach realizowanego projektu edukacyjnego ” Kreatywny przedszkolak, Kreatywne dziecko” Starszaki wykonały słoneczniki

12-11-2020

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA "EKO - ZABAWKĘ"

W naszym przedszkolu odbył się konkurs na „EKO - ZABAWKĘ”. Zadanie konkursowe polegało na zaprojektowaniu i wykonaniu zabawki z materiałów ekologicznych bądź surowców wtórnych

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...