Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

04-06-2013

Wizyta w Straży Pożarnej

      Jednym z celów podstawy programowej jest wdrażanie dzieci do przestrzegania zasad bezpieczeństwa. Dziecko kończące edukacje przedszkolną powinno wiedzieć jak zachować się w sytuacjach niebezpiecznych i do kogo zwrócić się o pomoc. Dlatego wybraliśmy się z wizytą do Straży Pożarnej w Lubaniu.

04-06-2013

„Gimnazjum nr 1 w programie „Razem w pełni sprawni”

Gimnazjum nr 1 im. S. Wyspiańskiego w Lubaniu bierze udział w II edycji projektu „Razem w pełni sprawni” - organizowanej przez Fundację „Promyk Słońca”.

02-06-2013

Odwiedzamy lubańskie wodociągi

                          Dzieci z gr. VII PM nr 5 w Lubaniu zwiedziły lubańskie wodociągi. Wycieczka zorganizowana  została w ramach realizacji programu "Kubusiowi przyjaciele natury" oraz poznajemy pracę rodziców.

02-06-2013

Skarby ziemi

                      Dnia 16 maja 2013r. starszaki z gr. VII PM nr 5 w Lubaniu uczestniczyły w wycieczce do sztolni uranu w Kowarach. Dzieci zapoznały się z ciężką i niebezpieczną pracą górników oraz skarbami jakie daje Ziemia.

02-06-2013

Jestem muzykantem konszabelantem...

                                    Dzieci z gr. V, VI, VII z PM nr 5 w Lubaniu uczestniczyły w koncercie przygotowanym przez Szkołę Muzyczną w Lubaniu.

01-06-2013

MAMO, TATO KOCHAM WAS!

W ostatnich dniach maja dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 3 gościły swoich rodziców, aby uczcić Dzień Matki i Ojca.

01-06-2013

,,Wspominamy Jana Pawła II"

                22 maja 2013r. w Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Wyspiańskiego w Lubaniu odbyła się lekcja otwarta z religii. Młodzież klas III przygotowała montaż słowno - muzyczny z okazji drugiej rocznicy beatyfikacji Jana Pawła II oraz 93 rocznicy Jego urodzin.

30-05-2013

Lekcja samorządności w SP4 czyli spotkanie z Panem Burmistrzem

  Niedawno naszą szkołę odwiedził Pan Burmistrz Arkadiusz Słowiński. Spotkanie z Panem Burmistrzem miało na celu przybliżenie nam zagadnień związanych lokalną samorządnością, sprawowaniem roli Burmistrza oraz zadań Rady Miasta.

30-05-2013

Sesja Młodych Ekologów

  W dniu 14 maja o godzinie 11:00 w sali Rajców Ratusza Miejskiego w Lubaniu, odbyła się Sesja Młodych Ekologów z udziałem Radnych Rady Miejskiej Lubania i Rady Powiatu Lubańskiego oraz reprezentantów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Sesja była poświęcona analizie tematu: „ W jaki sposób moja szkoła włączy się w kampanię informacyjno – edukacyjną o nowych zasadach gospodarki odpadami?”

29-05-2013

SP4-Jesteśmy szkołą ekspercką :)

  W tym roku szkolnym po raz drugi przystąpiliśmy do akcji Szkoła z klasą 2.0.
Łatwo nie jest, ale realizujemy kolejne zadania. Niektórzy realizują, choć nie zapisują na swojej wizytówce. Może szkoda...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...