Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
15-12-2017

Od poniedziałku 18 grudnia w Informacji Turystycznej w Lubaniu będzie można nabyć kalendarz Sudeckiego Festiwalu Minerałów. Na jego kartach są fotografie najpiękniejszych, najrzadszych i najcenniejszych okazów minerałów z całego świata.

W Lubaniu czas w roku 2018 będziemy odmierzać kolejnymi etapami przygotowań do Sudeckiego Festiwalu Minerałów. Oczekiwanie umili piękny, kolekcjonerski lubański kalendarz.

Wytrawni mineralodzy doceniają wartość okazów na zdjęciach oraz techniki fotograficznej. Ale nawet laikom trudno nie zapałać miłością do skarbów ziemi. 

Kalendarz wydano staraniem Towarzystwa Geologicznego Spirifer, Muzeum Regionalnego w Lubaniu oraz Łużyckiego Centrum Rozwoju.

Tuż przed świętami kalendarze będą czekać na nabywców w Informacji Turystycznej przy ul. Brackiej 12 w symbolicznej, promocyjnej cenie 10 zł. Liczba egzemplarzy do sprzedaży ograniczona (100 sztuk). IT jest czynna od godz. 7.30 do godz. 15.30.

Miłośnicy mineralogii coraz częściej pojawiają się w naszym mieście w ramach przygotowań do festiwalu. Podczas ostatniej wizyty ustalono, że wiosną odbędzie się spotkanie, na którym każdy będzie mógł dowiedzieć się jak właściwie wyglądają wielkie giełdy mineralogiczne, kim są ludzie, którzy kochają skarby i co Lubań ma do mineralogii.

W lokalnej prasie i na naszej stronie do tego czasu będziemy publikować materiały przybliżające temat skarbów ziemi.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...