Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
22-10-2021

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej oraz Łużyckie Centrum Rozwoju w Lubaniu zapraszają na bezpłatne spotkanie informacyjne dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw zajmujących się szeroko rozumianą produkcją.

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej realizuje projekt Enterprise Europe Network (EEN), którego celem jest bezpłatna pomoc małym i średnim przedsiębiorstwom w ekspansji na rynkach międzynarodowych. Na spotkaniu konsultanci przedstawią usługi, z jakich firmy mogą bezpłatnie skorzystać:

  • Przygotowanie profilu firmy.
  • Promowanie profilu na rynkach zagranicznych.
  • Poszukiwanie dla firmy ofert: handlowych, technologicznych lub badawczych.
  • Przeprowadzenie w firmie audytu pod kątem analizy jej potrzeb.

W firmach będących klientami EEN można przeprowadzić audyt pod kątem określonych potrzeb. Może to być np.: audyt technologiczny, audyt wzorniczy, audyt marketingowy lub audyt badawczo-rozwojowy. Warunkiem, który musi spełnić firma by skorzystać z audytu, jest posiadany potencjał do wejścia na rynek międzynarodowy. Przeprowadzenie audytu i przygotowanie rekomendacji dla firmy w danym obszarze służy jeszcze lepszemu przygotowaniu jej do internacjonalizacji oraz zwiększeniu jej konkurencyjności na zagranicznych rynkach.

  • Inne usługi doradcze.

Firma będąca klientem EEN, w zależności od swoich indywidualnych potrzeb, może skorzystać także z innych usług doradczych, takich jak: analiza wybranego rynku zagranicznego, doradztwo rzecznika patentowego w kwestiach związanych z własnością intelektualną, przygotowanie firmy do wyjazdów na misje gospodarcze, targi, spotkania brokerskie.

 

TERMIN: 4 listopada (czwartek) 2021 roku, rozpoczęcie godz. 11:00.

MIEJSCE: sala konferencyjna w Galerii Łużyckiej w Lubaniu, Rynek-Sukiennice 38 (poziom -1).

CZAS TRWANIA SPOTKANIA: około 2-3 godzin z przerwą kawową.

 

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie przybycia do 2 listopada (wtorek) br., tel. 75 646 44 74, e-mail promocja@luban.pl

 

dr Agnieszka Turyńska                         Małgorzata Wąs

                                                                              Kierownik Projektu EEN             Dyrektor Łużyckiego Centrum Rozwoju

 

 

KONTAKT: Marta Wróbel, tel. 71 320 39 12, e-mail: marta.wrobel@pwr.edu.pl

Spotkanie odbędzie się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego i dystansu społecznego.

https://wctt.pwr.edu.pl/oferta-uslugi/miedzynarodowa-wspolpraca-biznesowa/poszukiwanie-nowych-partnerow/

 

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...