Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
12-05-2021

Drodzy Kolekcjonerzy! Miasto Lubań zaprasza Państwa do udziału w Sudeckim Festiwalu Minerałów, jednej z największych w Europie imprez geologiczno-menaralogicznych. Giełdzie Minerałów towarzyszą targi staroci i produktów regionalnych, a także jarmark różnorodności.

Wystawcy z kraju i z zagranicy prezentują na swoich stoiskach minerały, skamieniałości, wyroby jubilerskie, galanterię kamienną. Na odwiedzających czekają wystawy konkursowe niebywałych okazów mineralogicznych. Wśród atrakcji także: cięcie agatów, płukanie złota, poszukiwanie minerałów i skamieniałości.

Niewątpliwie prezentacja drogocenności, przedmiotów z duszą, skarbów kolekcjonerskich wzbogacą ofertę naszego festiwalu. Tym samym proponujemy pasjonatom, hobbystom udział w wyjątkowym, trzydniowym wydarzeniu. Chcielibyśmy gościć Państwa w naszym mieście podczas Sudeckiego Festiwalu Minerałów w dniach 2-4 lipca br.

Wystawcy zainteresowani udziałem w SFM proszeni są o kontakt z Łużyckim Centrum Rozwoju w Lubaniu, tel. 75 722 25 41 lub 500 406 605, promocja@luban.pl

Opłata za powierzchnię wystawienniczą obowiązująca na SFM w przypadku:
- stoiska małego (do 4m²) wyniesie 10,00 zł/1 dzień
- stoiska dużego (4m² do 9m²) wyniesie 20,00 zł/1 dzień
(Opłaty będą pobierane na miejscu).

Targ Staroci zlokalizowany będzie na ulicy Brackiej i Wąskiej.

Więcej o Sudeckim Festiwalu Minerałów można przeczytać:

http://festiwalmineralow.pl/

https://www.facebook.com/festiwalmineralow/

http://luban.pl/1464

 

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...