Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
30-04-2015

W dniu 29 kwietnia 2015r., miał miejsce I Turniej Bowlingowy Seniorów zorganizowany z inicjatywy Ośrodka Wsparcia Dziennego w Lubaniu na rzecz integracji społeczno- kulturalnej seniorów.

 

 

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Koło Terenowe w Lubaniu, Stowarzyszenia Łużyckie Amazonki w Lubaniu, Klubu Seniora przy Spółdzielni Mieszkaniowej w Lubaniu oraz Akademii Seniora.

 

 

W czasie tur­nieju było bar­dzo we­soło, emo­cje się­gały ze­nitu, a ry­wa­li­za­cja była nie­zwy­kle za­cięta, wszy­scy chcieli zwy­cię­żyć.

 

 

Osta­tecz­nie wy­ło­niono laureatów I miej­sca -Stowarzyszenie Diabetyk Koło Terenowe w Lubaniu, II miej­scaAkademia Seniora przy Ośrodku Wsparcia Dziennego w Lubaniu, III miejsca- Klubu Seniora przy Spółdzielni Mieszkaniowej w Lubaniu oraz przyznano jedno wyróżnienie dla Stowarzyszenia Łużyckie Amazonki w Lubaniu.

Zwy­cię­zcy otrzy­mali pamiątkowe pu­chary i dyplomy za uczest­nic­two. Wszystkim uczestnikom gratulujemy dobrego humoru i wspaniałej zabawy!!!!!!!!!

 

 

 

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...