Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
05-03-2021

„Czyste ręce mamy, bo o zdrowie dbamy”, pod takim hasłem odbyły się kolejne zajęcia w ramach realizacji programu „Czyściochowe przedszkole”. Przedszkolaki podsumowały swoją wiedzę dotyczącą higieny osobistej dzięki książeczkom edukacyjnym, które otrzymały od firmy Rossmann.

Natomiast mydełka antybakteryjne  Bobini, którymi zostaliśmy obdarowani zagościły w naszych przedszkolnych łazienkach. Poprzez uczestnictwo w programie „Czyściochowe przedszkole” dzieci poszerzają swoją wiedzę z zakresu higieny osobistej i budowania odporności organizmu. Przedszkolakom, nie trzeba przypominać o potrzebie mycia rąk po wyjściu z toalety, przed posiłkiem, czy po powrocie z podwórka. Zachowują oni czystość w toalecie, doskonale wiedzą, jak dbać o czystość zębów i jak chronić skórę przed promieniami UV. Dzieci mają świadomość jakie produkty należy jeść, aby być zdrowym.

                                                      J. M.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...