Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
30-04-2013

Burmistrz Miasta Lubań serdecznie zaprasza na konferencję pt. „ Lubańskie Forum Przedsiębiorców”, która odbędzie się 18.05.2013r. (sobota) od godz. 9.00 w sali konferencyjnej Łużyckiego Centrum Rozwoju, Rynek – Sukiennice. Konferencja ma na celu m.in. zapoznanie przedsiębiorców z możliwościami inwestowania, pozyskiwania klientów, umiejętnościami korzystania z funduszy krajowych i unijnych na rozwój firmy, korzystania z barteru i innych spraw związanych z prowadzeniem firmy.

Podczas konferencji zostanie powołana Rada Gospodarcza Miasta Lubania, do bezpośredniej współpracy z Urzędem Miasta Lubań i przedsiębiorcami.

Referentami podczas konferencji będą znane osoby ze świata biznesu, gospodarki i polityki, w tym m.in. Europoseł Lidia Geringer de Oedenberg.

W załączeniu poniżej program konferencji oraz karta zgłoszenia.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Ze względów organizacyjnych proszę o potwierdzenie przybycia w terminie do dnia 10 maja 2013r., przesyłając kartę pocztą na adres Urzędu, dostarczenie do Biura Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Lubań,
ul. 7-Dywizji 14, I p. lub elektronicznie na adres: a.streit.um@luban.pl

  Po każdym wystąpieniu planowany jest czas na dyskusję i zadawanie pytań bezpośrednio referentowi.

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...