Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
22-03-2013

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego serdecznie zaprasza pełnomocników powiatowych i gminnych ds. organizacji pozarządowych(osoby zajmujące się sprawami organizacji pozarządowych w gminie/powiecie) na Dolnośląskie Forum Organizacji Pozarządowych i Aktywności Społecznej oraz Targi NGO, które odbędą się 26 maja 2013 r.

Dolnośląskie Forum Organizacji Pozarządowych i Aktywności Społecznej to wydarzenie realizowane przez Halę Stulecia oraz wrocławskie organizacje pozarządowe.
W ramach społecznej odpowiedzialności biznesu, Hala Stulecia zaprasza organizacje pozarządowe do szeroko rozumianej współpracy.

Będzie to już II edycja DFOPIAS. Polega na zorganizowaniu Dolnośląskich Targów Organizacji Pozarządowych (NGO) na Pergoli oraz Forum "Współpraca trójsektorowa na rzecz rozwoju Dolnego Śląska. Projekt współfinansowany jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

W ciągu całego dnia na Pergoli swoją aktywność prezentuje ponad 100 organizacji pozarządowych (fundacje, stowarzyszenia, towarzystwa, grupy nieformalne itp.) działające aktywnie na terenie Dolnego Śląska. W tym dniu wszyscy mieszkańcy regionu mogą bezpłatnie korzystać z atrakcji przygotowanych na Pergoli. Wydarzenie ma charaktek familijno - piknikowy, dlatego zachęcamy wszystkich do udziału i spędzenia DNIA SPOŁECZNEJ SUPER MOCY przy Hali Stulecia we Wrocławiu. Organizacje Pozarządowe oprócz stoisk wystawienniczych szykują dla odwiedzających wiele wydarzeń towarzyszących oraz niespodzianek: konkursy, warsztaty, pokazy, happeningi etc. To świetna okazja, aby poznać czym zajmują się dolnośląskie NGO, jak również możliwość nawiązania szerszej współpracy z nimi.

Więcej informacji na stronie
www.halastulecia.pl/web/10157/174

Bardzo prosimy o przekazanie tej informacji organizacjom, z którymi Państwo współpracujecie.

Z upoważnienia Dyrektor Wydziału Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Pani Agnieszki Kowol.
z poważaniem

Beata Machay
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi
Departament Spraw Społecznych
tel. 770-40-76 pok. nr 401
ul. Ostrowskiego 7, 53-238 Wrocław

IW

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...