Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoła Podstawowa Nr 2

Aktualności:

25-03-2021

Wijemy palmy!

Tradycją naszej ,,dwójeczki” , są tematyczne warsztaty, które angażują szkolną społeczność w zależności od przypadających okazji, świąt czy też akcji charytatywnych. Mimo zdalnego nauczania, które przeniosło się ze szkoły do domów, nasi uczniowie aktywnie włączyli się w warsztaty online.

23-03-2021

SYNAPSIK MEN w 2B

W ubiegłym tygodniu klasa II B wzięła udział w konkursie wiedzy Synapsik MEN dla klas I - III. Trzymamy kciuki i życzymy wysokich lokat!!!

22-03-2021

Dzień Kolorowej Skarpetki.

W ostatnim dniu, stacjonarnej nauki oraz w przeddzień Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa, uczniowie klasy IIIa wraz z wychowawczynią Wandą Czarnotą, uczestniczyli we wspólnych zajęciach integracyjnych z Olą.

22-03-2021

Znają się na oszczędzaniu.

Po raz kolejny najmłodsi uczniowie z lubańskiej SP2, wykazali się ogromną wiedzą ekonomiczną, finansową i umiejętnościami rozwiązywania testów online z w/w.

19-03-2021

,,Sprawny Dolnoślązaczek” w SP2.

Och, jak dobrze znowu poczuć się w wodzie! Nawet najwspanialsza lekcja online, nie dała maluchom tyle radości, co możliwość przebywania w środowisku wodnym, tak doskonale wpływającym na rozwój ich koordynacji ruchowej i na ogólną odporność.

16-03-2021

Najmłodsi recytują

12 marca 2021 r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I – III o tematyce ,,Świat ma wiele barw”.

09-03-2021

Synapsik "MEN".

Rozpoczęła się wiosenna edycja konkursu wiedzy Synapsik ,,MEN”. Organizowany dla uczniów klas 1-3 konkurs ma charakter ogólnopolski i stanowi ciekawe uzupełnienie zajęć oraz cenną informację zwrotną zarówno dla nauczycieli jak i uczniów, o aktualnym poziomie wiedzy uczestników.

09-03-2021

Dzień Kobiet w SP2.

Jak co roku, tak i w tym, nie mogło zabraknąć tego dnia miłych słów, życzeń, słodkości i upominków. W każdej klasie chłopcy spisali się na medal.

09-03-2021

Dzień Maseczki.

Cykliczne już zajęcia z zakresu edukacji zdrowotnej, zwane potocznie ,,zdrowymi lekcjami”, stały się w naszej ,,dwójeczce” ważnym elementem profilaktyki i troski o własne zdrowie.

09-03-2021

,,Świat ma wiele barw”.

W klasach I-III, naszej ,,dwójeczki”, ruszyły już eliminacje klasowe recytatorskich potyczek.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...