Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoła Podstawowa Nr 1

Aktualności:

11-06-2021

Sukces sportowy w trójboju lekkoatletycznym!

W dniu 10.06.2021 r. w Leśnej odbył się finał strefy jeleniogórskiej w trójboju lekkoatletycznym klas III i IV. Zawody dały możliwość sprawdzenia umiejętności lekkoatletycznych na różnym sportowym poziomie.

08-06-2021

DZIEŃ DZIECKA – WYJŚCIE DO KINA

Po bardzo długiej przerwie kina znów zapraszają widzów przed duże ekrany, a z okazji Dnia Dziecka przygotowały wyjątkowy repertuar. Dnia 1czerwca 2021r. wszyscy uczniowie klas 1-3 wybrali się do kina na film pt. ,,Skąd się biorą sny”.

08-06-2021

Najlepsi w kraju z języka angielskiego!

Z radością informujemy, że znane są już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego „Orzeł Języka Angielskiego 2021” wśród klas 7-8.

08-06-2021

Nie ma to jak szachy czy warcaby na świeżym powietrzu!

Partia szachów czy gra w warcaby na świeżym powietrzu to świetny sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu. Z pewnością wie o tym klasa 4a, która pod opieką wychowawcy i jednocześnie prowadzącego Szkolne Koło Szachowe, pana Marcina Ludwarda,

02-06-2021

Aktywnie, zdrowo i kolorowo z okazji Dnia Dziecka!

„Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta” (Jan Paweł II) – to jeden z cytatów o dzieciach, obok którego nie można przejść obojętnie.

02-06-2021

Mamy Laureatkę Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Ortograficzny 2021” wśród klas 7-8!

Bezbłędne pisanie i przyswajanie zasad ortograficznych jest niełatwą sztuką. W dniu 15 kwietnia br. uczniowie naszej szkoły zmierzyli się z ortografią w wiosennej edycji ogólnopolskiego konkursu „Orzeł Ortograficzny 2021”.

30-05-2021

Egzamin ósmoklasisty

W dniach 25-27 maja br. uczniowie klas ósmych zmagali się z egzaminem sprawdzającym ich wiedzę z języka polskiego, matematyki oraz z języków obcych nowożytnych. Do testu przystąpili wszyscy ósmoklasiści naszej szkoły - 47 uczniów.

25-05-2021

Sukcesy sportowe w kolarstwie szosowym uczennic lubańskiej Jedynki

Nie bez przyczyny mówi się, że „szosa” to królowa wszystkich dyscyplin kolarskich. Jest najbardziej rozpoznawalną konkurencją w rodzinie sportów rowerowych. Na poważnie uprawiają ją nasze uczennice – na co dzień zawodniczki Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego Kwisa Lubań.

25-05-2021

Mamy Laureatów Wojewódzkiego Konkursu pod hasłem „Wędrówki Szlakiem Wartości 2021”!

Myślą przewodnią tegorocznej edycji konkursu wojewódzkiego „Wędrówki Szlakiem Wartości 2021” było pożegnanie, a jego głównym założeniem-propagowanie idei pokoju oraz uświadomienie jego wartości jako przeciwwagi dla agresji i wrogości, ...

25-05-2021

Laureaci ogólnopolskiego konkursu z lingwistyki matematycznej Wieża Babel

Czym są zagadki logiczne? To wszelkiego rodzaju zadania, przy których należy nieco pogłówkować, by znaleźć nieoczywiste rozwiązania. Poza zwykłą rozrywką zagadki wpływają na umiejętność logicznego myślenia, a przecież ono zawsze jest w cenie!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...