Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

17-09-2021

Udział w akcji „Sprzątania Świata”

Wrzesień to miesiąc, w którym jak co roku włączamy się w akcję Sprzątania Świata pod hasłem "Myślę więc, nie śmiecę", jest dla dzieci atrakcyjną, aktywną formą edukacji ekologicznej.

16-09-2021

Asystent edukacji romskiej

Otwierają furtkę do szkoły  i tłumaczą rolę edukacji, nie tylko dzieciom romskim, ale również ich rodzicom. Największą nagrodą w ich pracy są małe i duże sukcesy szkolne, w tym frekwencja.

15-09-2021

„Dzień Kropki”

Dzieci ze wszystkich grup przyłączyły się do obchodów „ Dnia Kropki”. Inspiracją do jego powstania stała się książeczka ,,The Dot” Petera H. Reynoldsa, amerykańskiego pisarza i ilustratora książek dla dzieci.

12-09-2021

Zabawy stolikowe

Układanie klocków pobudza kreatywność i wyobraźnię. Dzieci wymyślają swoje własne budowle i konstrukcje, uczą cierpliwości i koncentracji.

12-09-2021

Więcej ruchu dla maluchów

Ćwiczenia i zabawy ogólnorozwojowe dla dzieci były radosnym ,spontanicznym działaniem, a także pozwalały dzieciom rozwijać się i dawały możliwość osiągnięcia sukcesu.

12-09-2021

Bańki mydlane

Wspaniała zabawa. Łapanie kolorowych baniek sprawia frajdę wszystkim dzieciom. W ten sposób ćwiczymy oddech, koncentrację i precyzję ruchów.

12-09-2021

Pierwsza praca plastyczna

Praca plastyczna z odbitych rączek dzieci ma na celu rozwijanie sprawności manualnych i koordynacji wzrokowo-ruchowej. Kolorowe proporczyki wiszą w naszej sali.

12-09-2021

Wyjście do przedszkolnego ogrodu

Swobodne zabawy ruchowe na świeżym powietrzu. Zabawy z piłką i bańkami mydlanymi.

12-09-2021

Adaptacja

Dziecko, które przychodzi do żłobka widzi nowe dzieci, nowe miejsce zabawki oraz nowe opiekunki. Zaczyna zauważać nowe możliwości spędzenia czasu na wspólnej zabawie i odkrywaniu nowych atrakcji.

10-09-2021

„BĄDŹ RYCERZEM W SWOJEJ SZKOLE”

Pod takim hasłem odbyły się dzisiejsze zajęcia w klasie 3a. Uczniowie przypomnieli zasady bezpieczeństwa obowiązujące w szkole i uaktualnili kontrakt klasowy. Na koniec samodzielnie zaprojektowali...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...