Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Nieruchomości Miasta Lubań

Aktualności:

08-08-2014

Informacja dla przedsiębiorców - ustalenie listy przedsiębiorców

Lubań, dnia 7.08.2014r.
 

IS. 0540.1.9.2014

Szanowni Przedsiębiorcy

Pragniemy ustalić listę firm, które prowadzą własną działalność gospodarczą na terenie miasta Lubań 20 lat i więcej.

Biorąc pod uwagę fakt, iż ewidencja działalności gospodarczej podlegała różnym formom rejestracji nie mamy możliwości ustalenia rzeczywistych dat rozpoczęcia, zawieszenia czy wykreślenia z ewidencji.

W związku z tym bardzo proszę o wypełnienie formularza, który znajduje się w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Lubań ul. 7 – Dywizji 14 I. piętro i w załączniku poniżej oraz dostarczenie go osobiście do Biura Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Lubań, ul. 7- Dywizji 14, I p. lub przesłanie pocztą elektroniczną na adres: boi.um@luban.pl w terminie do dnia 30.08.2014r.

Otrzymane od Państwa informacje pomogą nam w utworzeniu bazy długoletnich lubańskich przedsiębiorców. Za tę pomoc serdecznie Państwu dziękuję.

Przedsiębiorcy, którzy już złożyli informację, proszę, aby nie wypełniali formularza ponownie.


Z wyrazami szacunku
Z-ca Burmistrza Miasta Lubań
Mariusz Tomiczek

23-07-2014

Ogłoszenie o przetargu

BURMISTRZ MIASTA LUBAŃ
o g ł a s z a
drugi przetarg ustny nieograniczony

na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w Lubaniu pomiędzy ulicami Polna – Gajowa, 

22-07-2014

Ogłoszenie o przetargu

B U R M I S T R Z M I A S T A L U B A Ń
o g ł a s z a
drugi przetarg ustny nieograniczony

na sprzedaż lokalu mieszkalnego Nr 8 o powierzchni ogólnej 52,30 m2, z pomieszczeniem przynależnym, znajdujący się w budynku przy ul. Brackiej 15 wraz z oddaniem w użytkowanie wieczyste ułamkowej części gruntu

22-07-2014

Ogłoszenie o przetargu

B U R M I S T R Z M I A S T A L U B A Ń
o g ł a s z a
pierwszy przetarg ustny nieograniczony

na sprzedaż lokalu mieszkalnego Nr 5 o powierzchni ogólnej 45,06 m2, z pomieszczeniem przynależnym, znajdującego się w budynku przy ul. Warszawskiej 5A wraz ze sprzedażą ułamkowej części gruntu.

22-07-2014

Ogłoszenie o przetargu

B U R M I S T R Z M I A S T A L U B A Ń
o g ł a s z a
pierwszy przetarg ustny nieograniczony

na sprzedaż lokalu mieszkalnego Nr 4 o powierzchni ogólnej 24,92 m2, bez pomieszczeń przynależnych, znajdujący się w budynku przy ul. Leśnej 38b wraz z oddaniem w użytkowanie wieczyste ułamkowej części gruntu.

08-07-2014

Czerwcowy biuletyn Krajowego Systemu Usług

Szanowni Państwo! W czerwcowym numerze przypominamy o usługach dostępnych obecnie w ramach oferty KSU. Nie warto zwlekać, gdyż część z nich będzie dostępna tylko do końca roku. Jest to ostatnia szansa, aby skorzystać ze specjalistycznych usług dofinansowanych nawet do 100%. Polska Agencja Przedsiębiorczości wychodzi naprzeciw firmom i już przygotowuje nowe usługi. Szczegóły na ten temat znajdą Państwo w biuletynie. Zachęcamy do lektury.

04-07-2014

Ogłoszenie o przetargu

BURMISTRZ MIASTA LUBAŃ
o g ł a s z a
pierwszy przetarg ustny ograniczony

na najem nieruchomości gruntowej zabudowanej pomieszczeniem gospodarczym (komórka murowana), położonej w Lubaniu na zapleczu budynków mieszkalnych przy ul. Kopernika 10, 11, 12, 13 – tj. część działki nr 13/1 AM 1 Obręb III.

01-07-2014

Dotacje z Unii Europejskiej - konkurs

Informujemy, że ruszył konkurs o dofinansowanie dla MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTW w ramach schematu 1.1.A2
„Dotacje inwestycyjne dla MŚP wspierające innowacyjność produktową i procesową na poziomie przedsiębiorstwa (z wyłączeniem projektów z zakresu turystyki)”
termin ogłoszenia; w połowie lipca 2014

13-06-2014

Rusza kolejna VIII edycja konkursu "Dobre praktyki EFS 2014"

Już po raz ósmy mamy przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w organizowanym przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju konkursie „Dobre praktyki EFS 2014”, przeznaczonym dla beneficjentów realizujących projekty z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Kapitał Ludzki, Instytucji Pośredniczących PO KL oraz Instytucji Pośredniczących II stopnia PO KL.

12-06-2014

Bezpłatne szkolenie pt. „Rozliczanie i zarządzanie projektami PO KL”

Regionalny Ośrodek EFS w Jeleniej Górze zaprasza przedstawicieli podmiotów, którzy realizują projekty finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego z powiatu bolesławieckiego i okolic, do wzięcia udziału w dwudniowym bezpłatnym szkoleniu pt. „Rozliczanie i zarządzanie projektami PO KL”.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...