Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
02-11-2022

Agnieszka Łabuz i Piotr Kucznir zapraszają czytelników i mieszkańców Lubania na spotkanie z drugą częścią książki pt. „Zamek Czocha Tajemnice Warowni i Regionu”.

W drugiej części autorzy zamieścili jeszcze więcej sensacyjnych opowieści o naszym regionie. Książka dotyka także mało znanych historii od czasów XVI wieku aż po czasy stanu wojennego.

Każdy rozdział nowej książki jest przesycony różnymi wątkami, które, złożone w całość, tworzą Prawdziwą Historię tego jakże ciekawego i tajemniczego regionu. Będzie więc o tajemniczym Piaście Henryku XI, będzie też o złowrogim „Werfolwie”, który miał na tych ziemiach walczyć do upadłego za III Rzeszę. W nowej książce znajdą się także rozdziały o tajnych dokumentach i zaplątanych losach tajemniczych „kryształków”, które to bardziej dadzą się poznać czytelnikowi. W książce pojawi się też kolejny wątek CIA oraz tajnych organizacji ezoterycznych… Nie mogło i nie zabrakło w drugiej części książki wątku skarbów i nowych odkryć na zamku Czocha oraz bardzo ciekawej wędrówki do wieku XVIII, w którym to jeden filozof połączył się w jedność z człowiekiem żyjącym dopiero w XX wieku.

 - Na spotkaniu autorskim w MDK Lubań wspólnie spróbujemy powędrować po rozdziałach książki odkrywając to, co jeszcze nie jest odkryte - zdradzają autorzy.

Spotkanie autorskie odbędzie się 8 listopada br. w Miejskim Domu Kultury w Lubaniu. Początek o godz. 17:30.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...