Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
08-06-2021

Z radością informujemy, że znane są już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego „Orzeł Języka Angielskiego 2021” wśród klas 7-8.

Swoje umiejętności językowe sprawdzało siedmioro uczniów naszej szkoły. Uczestnicy tegorocznej edycji wiosennej wykazali się dużą wiedzą, uzyskując wysokie wyniki, jednak tytuł laureatów zdobyli tylko najlepsi - Ci, którzy zajęli od 1. do 8. miejsca w kraju. Niezmiernie cieszy fakt, iż w tej grupie znaleźli się ósmoklasiści lubańskiej „Jedynki” – Kinga Kadej oraz Aleksander Pasternak z klasy 8a. Uczniowie zdobyli 19 punktów na 26 możliwych i ostatecznie uplasowali się na 8. miejscu w Polsce. Pozostałe 5 osób z naszej szkoły, które podjęło się zmagań językowych, zdobyło również wysokie noty w rankingu ogólnopolskim (14-17p). Z tego powodu pragniemy złożyć gratulacje wszystkim tym, którzy wykazali szczególne zainteresowanie przedmiotem oraz chęć rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień językowych. Szkolnym koordynatorem konkursu była pani Jadwiga Tumilewicz – nauczyciel języka angielskiego.

I.S.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...