Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
01-06-2021

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni w roku, na który czekają zarówno młodsze jak i starsze dzieci. W związku z tym świętem w Przedszkolu Miejskim nr 3 w Lubaniu odbyły się zajęcia edukacyjne z przyjaznymi alpakami.

Wszystkie przedszkolaki były zachwycone wizytą Miksera i Iryska. Dzieci miały okazję pokarmić zwierzęta, ale także prowadzać je po ogrodzie przedszkolnym. Ale to nie był koniec atrakcji. Z tej samej okazji, kilka dni później, dzieci spotkały się ponownie na placu przedszkolnym, aby podczas zdrowej rywalizacji pokonywać kolejne tory przeszkód. Pogoda dopisała, więc dzieci mogły cieszyć się wspaniałą zabawą kolorowymi balonami oraz zachwycać bańkami mydlanymi.  Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku oraz prezentów w postaci pięknych, kolorowych piłek. Dzieci z pewnością zapamiętają ten dzień jako pełen śmiechu, zabawy i radości.

                                                        A. G. 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...