Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
09-03-2021

Cykliczne już zajęcia z zakresu edukacji zdrowotnej, zwane potocznie ,,zdrowymi lekcjami”, stały się w naszej ,,dwójeczce” ważnym elementem profilaktyki i troski o własne zdrowie.

    Obecna sytuacja dodatkowo mobilizuje wszystkich do przestrzegania obostrzeń sanitarnych, tak by jak najdłużej można było się bawić, uczyć i pracować w szkole  - nie zdalnie!

    Kolejne zajęcia, te rekomendowane przez PPIS oraz MEN, były zajęciami praktycznymi. Każdy trzecioklasista wykazał się pomysłowością i własną kreatywnością w wyniku czego powstały modele maseczek wykonanych z dostępnych materiałów higienicznych. Mamy świadomość, że nie są to profesjonalne i dobrze zabezpieczające nasze usta i nos osłony, lecz  w pracy na zajęciach technicznych tego dnia liczył się pomysł, dobra zabawa i wiedza, w jakim celu służą nam maseczki.                                                                                               

 

 ,,Mały Samorząd”

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...