Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
08-12-2020

8 grudnia do naszego przedszkola zawitał Św. Mikołaj. Dzieci od wielu dni czekały na upragnionego gościa. Wreszcie przybył w wielkim stylu na swym rowerze, ciągnąc przyczepkę z mnóstwem prezentów dla wszystkich grzecznych dzieci.

W tym wyjątkowym dniu nie zabrakło zabawy, tańca i śpiewu. Były również zagadki i zadania do wykonania. Dzieci zaskoczyły  Mikołaja  nie  tylko  grzecznym  zachowaniem, ale również prezentami dla niego.Chyba Mikołaj był bardzo grzeczny , bo dostał w prezencie od dzieci długi, piękny szalik oraz  świąteczny  krawat.  Przedszkolaki  poczęstowały  również  Mikołaja pysznym mleczkiem i  ciasteczkami, żeby nabrał sił do dalszej drogi, bo przecież czekały na niego jeszcze inne dzieci. Żegnając Św. Mikołaja dzieci obiecały, że będą grzeczne przez cały następny rok i będą na niego czekały z niecierpliwością. Dziękujemy Św. Mikołaju! Do zobaczenia!

 

                                                                                                               A.G.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...