Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
29-11-2019

Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodziła najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś.

Tego szczególnego dnia uczniowie klasy II i III przybyli do szkoły ze swoimi ulubionymi pluszowymi misiami. Przytulanki były honorowymi gośćmi. Siedziały one na specjalnych miejscach, czekając cierpliwie na przebieg wydarzeń.
Spotkanie rozpoczęło się od zapoznania dzieci z historią pluszowego misia oraz przypomnienia najsławniejszych bohaterów spotykanych w dziecięcej literaturze i filmach animowanych. Kolejnym punktem było sprawdzenie umiejętności manualnych podczas wykonywania prac plastycznych. Prace były tak piękne, że wszyscy uczestnicy zajęli pierwsze miejsce i w nagrodę otrzymali medale -„Przyjaciel Pluszowego Misia”.

Mimo coraz nowocześniejszych i bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...