Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
14-08-2017

Na zakończenie wakacji Miasto Lubań zaprasza na dwa wydarzenia muzyczne - "Lubańskie Spotkania Bukowińczyków" oraz Dzień Kultury Romskiej - "Cygański Tabor".

Na zakończenie wakacji Miejski Dom Kultury w Lubaniu przygotował dwa wydarzenia muzyczne. 23 sierpnia (środa) o godz.18.00 odbędzie się koncert w ramach "Lubańskich Spotkań Bukowińczyków" z udziałem zespołów z Ukrainy i Polski. Natomiast 26 sierpnia (sobota) po kilkuletniej przerwie wraca do Lubania "Cygański Tabor" - Dzień Kultury Romskiej. W ramach wydarzenia zaplanowana została konferencja "Historia i dziedzictwo kulturowe Romów" oraz koncert gwiazd muzyki romskiej na lubańskim rynku. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy.
Zadanie jest finansowane ze środków dotacji celowej budżetu państwa w ramach programu wieloletniego „Program integracji społeczności romskiej w Polsce na lata 2014 – 2020”

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...