Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
18-10-2016

No i stało się. Nasza ,, dwójeczka” kolejny raz stanęła na wysokości zadania.

Dnia 17.10.2016 całą szkołą pod hasłem:  NIE BOIMY SIĘ,  UMIEMY RATOWAĆ, ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO DZIAŁANIA dołączyliśmy do Europejskiego  Dnia Przywracania Pracy Serca.

Akcja zainicjowana przez Europejską Radę Resuscytacji rozpowszechniona w Polsce przez Wielką Orkiestrę Świątecznej  Pomocy polega na biciu rekordu w jednoczesnym prowadzeniu RKO na fantomach. Zdarzenie trwa  od godz. 12.00 - do godz. 12.30. i ma zasięg ogólnoeuropejski.

Nasi uczniowie, wcześniej przeszkoleni, doskonale poradzili sobie z zadaniem i we współpracy  z  GM 3 i ZSP im. KZL  pobili na pewno rekord Lubania. W akcji w TRECIE  wzięło udział 120 osób. RKO prowadzone było jednocześnie na 17 fantomach. Z postawy i zaangażowania uczniów jestem bardzo dumna.                                                                                  Zapraszamy do fotogalerii - relacji z akcji!

 

opiekun Szkolnej Akademii Małego Ratownika  A. Witukiewicz

 

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...