Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
06-10-2016

Dnia 30 września odbył się apel, na którym zostały ogłoszone wyniki wyborów do SU. Prowadząca apel p. Barbara Grabowska zaprezentowała całej społeczności szkolnej przedstawicieli samorządu.

Przewodniczącym został uczeń klasy VI – Jakub Wilk, zastępcą uczennica klasy IV – Anna Ozga, a sekretarzem uczennica klasy VI – Klaudia Bartoszewicz. To ci uczniowie będą w bieżącym roku szkolnym współpracować z opiekunem SU, czyli panią Basią Grabowską, wychowawcami oraz z uczniami poszczególnych klas w realizacji zaplanowanych zadań.

     Podczas apelu odbyły się również szkolne obchody Dnia Chłopaka. Dziewczęta z klas I – VI zaprezentowały ułożone przez siebie lub z pomocą wychowawców wiersze o kolegach. Sprawiły one dla wszystkich uczestników spotkania wiele radości, ponieważ były bardzo pomysłowe i w większości z podtekstem humorystycznym. Nawet nasz pan konserwator Sławomir nie ukrywał zadowolenia i wzruszenia po wysłuchaniu wiersza ułożonego specjalnie dla niego przez p. Elżbietę Golbę i Barbarę Grabowską. Uwieńczeniem spotkania było wręczenie chłopcom wszystkich klas słodkiej niespodzianki przez opiekuna SU, a po apelu wszyscy bawili się już w swoich klasach, świętując Dzień Chłopaka.

                                                                                                                   Barbara Grabowska

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...