Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
27-01-2014

        23 stycznia 2004 r. do sali gimnastycznej naszej szkoły przybyli zacni goście – babcie i dziadkowie uczniów klasy II a. Wnuczęta zaprosili bliskich na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.

W czasie przygotowań w klasie powstały upominki w postaci słodkich koszyczków oraz zimowe gałązki z sopelkami pełnymi cukierków. Dzieci, na wzór telewizyjnego programu, przygotowały specjalne wydanie „Familiady”. Były więc humorystyczne scenki, wesołe reklamy, piosenki, przysłowia i tańce. Uśmiechy na twarzach gości i występujących mogą świadczyć, że program był naprawdę udany. Gdy nadszedł czas życzeń, zaiskrzyły się łzy wzruszenia. Potem przyszedł czas na wspólna zabawę dziadków i wnucząt. Jedni i drudzy pląsali w rytm muzyki, wszak trwa karnawał. Okazało się, że mili goście chętnie również brali udział w konkursach: który dziadek szybciej nadmucha balon, który wykona więcej odbić ping –ponga, kto szybciej przewinie włóczkę z motka na motek. Ale było wesoło! Czas umilił również słodki poczęstunek. Babcie i dziadkowie nie szczędzili słów zadowolenia i gratulacji dla pociech. Brawo klaso II a, warto było się starać.

Wychowawca-K. Wergieluk

 

Zdjęcia:  Ewa Haber - Czerska
 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...