Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
20-12-2013

          19 XII grupa uczniów z naszej szkoły wzięła udział w warsztatach bożonarodzeniowych zorganizowanych przez Samorząd Uczniowski - dekorowaliśmy pierniczki i wykonywaliśmy kartki oraz stroiki świąteczne.

    Jak zwykle warsztaty były były bardzo owocne, wiele się nauczyliśmy od pani Agnieszki Tołwińskiej, która uczy nas technik wykonywania ozdób i kartek, inspiruje nas do tworzenia własnych projektów i czuwa nad całością. Obok pani Agnieszki do pracy zagrzewały nas panie opiekunki Samorządu: Beata Baczyńska-Smyczek, Elwira Wojtusik i Justyna Wickiel. W naszej szkole zapachniało piernikiem, nad schodami zawisły dekoracje świąteczne, na które następnego dnia nie zabrakło chętnych - wszyscy poczuliśmy atmosferę Świąt! Dziękujemy pani Agnieszce Tołwińskiej za miłą i twórczą współpracę z Samorządem Uczniowskim :)

Opiekunowie SU

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...