Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
20-11-2013

          Konkurs „Kto Ty jesteś? Historyjki o historii” był skierowany do chętnych uczniów, których zadaniem było narysowanie lub napisanie własnej opowieści zainspirowanej bajkami ze strony www.genwolnosci.pl.


        O czym bajki opowiadały? Pozostaje przekonać się samemu. Powiem tylko, że warto do nich sięgnąć by docenić fakt posiadania wolnej ojczyzny, nauki w języku naszych ojców, a jednocześnie poznać nieco historii.
W naszej szkole dziewięciu młodych artystów wykonało prace plastyczne lub napisało wiersz. Prace zostały wysłane do Fundacji Instytutu Lecha Wałęsy, która była organizatorem konkursu. Każda z prac, jak napisało jury, „jest wyjątkowa i jej autor zasługuje na nagrodę”. Dlatego też osoby biorące w konkursie dostały nagrodę wyróżnienia i otrzymały: dwujęzyczny album o sporcie, dyplom i gadżetami programu Gen Wolności. Gratulujemy!

OTO LAUREACI KONKURSU:
Julia Hryniewiecka
Nikola Kotlarek
Klaudia Solecka
Konrad Przybylski
Zuzanna Urbaniak
Jakub Nnoli
Sara Kurczewska
Dorota Dominików
Agnieszka Konieczna

Zapraszamy do obejrzenia galerii. Więcej nagrodzonych prac z całej Polski zobaczycie na stronie:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.549259911812884.1073741838.233975756674636&type=1

 

 

Teksty i foto:

Elwira Wojtusik

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...