Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
20-05-2013

Wydarzeniem gospodarczym w życiu miasta była zorganizowana w dniu 18 maja 20123r. przez Urząd Miasta konferencja „Lubańskie Forum Przedsiębiorców”, której celem było zapoznanie przedsiębiorców z możliwościami inwestowania, pozyskiwania klientów, umiejętnościami korzystania z funduszy krajowych i unijnych na rozwój firmy, korzystania z barteru i innych spraw związanych z prowadzeniem firmy.

Referentami podczas konferencji były znane osoby ze świata biznesu, gospodarki i polityki, w tym m.in. Europoseł Lidia Geringer de Oedenberg, dyrektor Loży Dolnośląskiej. Krzysztof Mojzych, prezes Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego Grzegorz Rychter, Menager Dolnośląskiego Programu Operacyjnego Piotr Bilski, koordynator projektu „Forum Współpracy Barterowej” Paweł Kamieniecki. Firmę Riediger – doradztwo podatkowe zaprezentowała Anna Grzybowska a o Regionalnym Programie Operacyjnym poinformowała Aleksandra Misztak.Podczas konferencji powołana została Rada Gospodarcza Miasta Lubania, do bezpośredniej współpracy z Urzędem Miasta Lubań i przedsiębiorcami, do której weszli:
1. Kasprzyk Ireneusz
2. Juncewicz Andrzej
3. Daszkiewicz Robert
4. Majewicz Paweł
5. Karwiński Marian

Przed Radą kolejne zadania i wyzwania.


Udział w konferencji wzięło 67 lubańskich przedsiębiorców a lubańskie hotele i restauracje: Ratuszowa, Tęczowa i Motel Łużycki były sponsorami poczęstunku.

AS.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...