Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
20-01-2013

W piątek 18 stycznia przedszkolaki z PM 3 w Lubaniu gościły przedstawiciela Koła Łowieckiego „ GWIZD” w Leśnej. Wizyta myśliwego w przedszkolu nie była przypadkowa. Jej celem było przeprowadzenie pogadanki nt. dokarmiania leśnych zwierząt w okresie zimowym w ramach realizowanego projektu „ Przedszkolak małym ekologiem”.

Pan Maciej w bardzo ciekawy sposób opowiadał o życiu mieszkańców lasu i o swojej pasji – myślistwie. Przedszkolaki z dużym zaciekawieniem zadawały pytania dotyczące życia różnych zwierząt. Na koniec spotkania myśliwy podarował dzieciom karmnik dla ptaków oraz zaprosił do udziału w konkursie plastycznym pt. „ Pomagamy leśnym zwierzętom przetrwać zimę” . Prace w formacie A4 lub A3 wykonane dowolną techniką należy składać do 15.02.2013 r. Oceniać je będą myśliwi z KOŁA ŁOWIECKIEGO „ GWIZD” w Leśnej. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...