Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
27-11-2012

Dnia 24 listopada 2012r. rodzice, uczniowie i nauczyciele zorganizowali już 4 wyjazd do Zgorzelca, by po raz kolejny kibicować drużynie PGE Turów. Mecz mile nas zaskoczył. Pomimo trudnego początku nasi idole szybko się rozkręcili. Dzięki świetnym rzutom Davida Jacksona w pierwszej kwarcie prowadzili 24:10 i przewaga szybko się zwiększała, rewelacyjny Michał Chyliński i Ivan Zigeranovicia powiększyli ją do 18 punktów (32:14). Ku naszej satysfakcji mecz zakończył się wygraną koszykarzy PGE Turów.

  Mamy nadzieję, że będziemy mieli jeszcze wiele okazji oglądać zawodników naszej ulubionej drużyny w tak świetnej kondycji. Kształcenie kibicowania to sztuka, ale też i doskonała forma spędzania wolnego czasu, daje wiele satysfakcji, relaksuje i dostarcza niezapomnianych emocji. Są one tym silniejsze, że po meczu można porozmawiać z idolami, a nawet zrobić sobie z nimi zdjęcie.  Tym razem uczniowie naszego gimnazjum mieli taką okazję i oczywiście z niej skorzystali. Transparenty i doping wspierający lokalną drużynę wzbudziły duże zainteresowanie dziennikarzy, którzy fotografowali pełną entuzjazmu młodzież.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...